Evropská unie. Evropský fond pro regionální rozvoj.

Projekt "Společně si hrát a navzájem se učit"

Projekt "Společně si hrát a navzájem se učit, 100282324" byl podpořen z prostředků Evropské unie a státního rozpočtu ČR / Das Projekt "Gemeinsam Spielen, voneinander, 100282324" wurde aus den Mitteln der Europäischen Union und dem staatlichen Haushalt der Tschechischen Republik gefördert.

Zaměstnanci

Pedagogičtí pracovníci

Mgr. Veronika Strolená ředitelka mateřské školy
pedagog ve speciální třídě
   
Bc. Drahomíra Caklová pedagog ve speciální třídě
zástupce ředitele
   
Blanka Huráková

pedagog ve speciální třídě

   
Zdena Saidlová

pedagog ve speciální třídě

   
Markéta Deusová pedagog ve speciální třídě    
Žaneta Kubrová pedagog ve speciální třídě    
Ludmila Durgalová pedagog ve speciální třídě    
Martina Hemmerová pedagog ve speciální třídě    
Ladislava Bernatíková pedagog ve speciální třídě    
Bc. Kamila Špičková pedagog ve speciální třídě    
Pavlína Císařová pedagog ve speciální třídě    
Jana Jelínkvá pedagog ve speciální třídě    
Zuzana Stehlíková asistent pedagoga    
Klára Žatečková asistent pedagoga    
Sára Krulišová asistent pedagoga    
Jitka Skalová asistent pedagoga    
Michaela Havlová asistent pedagoga    
Sanislava Fialová asistent pedagoga    
Mirka Hrobníková asistent pedagoga    
Veronika Jirušková asistent pedagoga    
Martina Buršíková učitelka běžné třídy    
Blanka Mičanová učitelka běžné třídy    
Marcela Nováčková učitelka běžné třídy    
Marcela Bělíková učitelka běžné třídy    
Kateřina Steunová učitelka běžné třídy    
Zuzana Švecová učitelka běžné třídy    
       

Provozní pracovníci

Iveta jetýlková vedoucí stravování
Andrea Pešková kuchařka
Monika Špičková kuchařka
Pavel Šimek kuchař
Romana Miloschewitschová uklízečka
Barbara Kubrová

uklízečka

Hana Jirušková   uklízečka
Michaela Šulcová uklízečka
Lenka Hrušková uklízečka

Novinky

Zápis do MŠ

5. 5. 2024

Zveme vás na zápis dětí do MŠ.

květen 2024

5. 5. 2024

Další měsíc za námi! Smějící se

Třídy

Třída pro děti se souběžným postižením více vadami

Třídní učitelky:
Žaneta Kubrová, Zdena Saidlová

Asistent pedagoga:
Jitka Skalová, Kateřina Steunová

Třída se závažnými vadami řeči

Třídní učitelky:
Bc. Drahomíra Caklová, Blanka Huráková, Markéta Deusová

Pavilon "A" a "B"

Třídní učitelky pavilon "A":
Martina Buršíková, Blanka Mičanová

Asistent pedagoga:
Mirka Hrobníková

Třídní učitelky pavilon "B":
Marcela Bělíková, Marcela Nováčková

Asistent pedagoga:
Stanislava Fialová

Třída pro děti s autismem

Třídní učitelky "PAS 1":
Martina Hemmerová, Ladislava Bernatíková

Asistent pedagoga:
Zuzana Stehlíková

Třídní učitelky "PAS 2":
Bc. Kamila Špičková

Asistent pedagoga:
Pavlína Císařová, Michaela Havlová