Evropská unie. Evropský fond pro regionální rozvoj.

Projekt "Společně si hrát a navzájem se učit"

Projekt "Společně si hrát a navzájem se učit, 100282324" byl podpořen z prostředků Evropské unie a státního rozpočtu ČR / Das Projekt "Gemeinsam Spielen, voneinander, 100282324" wurde aus den Mitteln der Europäischen Union und dem staatlichen Haushalt der Tschechischen Republik gefördert.

Prosinec 2019

PROSINEC

 

  • 3. prosince Vánoční minitrhy na školní zahradě s krátkým kult. progr.

  • 4.,11., 18., pros. zdravotní plavání pro handicapované děti 9.30 od MŠ

  • 5.,12. a19. pros. bruslařská školička 9.30 od MŠ

  • 5. prosince mikulášská besídka s nadílkou, všechny třídy

  • prosinec mikulášská besídka pro varnsdorfské fotbalisty – spec. třídy

  • 10. prosince vzáj. spolupráce s MŠ Großschönau – „Vánoční tradice“ Něm.

  • 11. prosince divadlo Koloběžka – 10.00 Trampoty čerta Huberta

  • 11. prosince keramický kroužek 12.30 LOGO

  • 19. prosince pohádkové pásmo v kině Panorama 9.30, předškoláčci

  • 17. prosince vánoční besídka pro rodiče – LOGO 15.00

  • průběh prosince vánoční besídky dle tříd

  • do 21. prosince odevzdání výtvarné soutěže Život včel v našem městě

 

Společná logopedie rodiče s dětmi – každou středu od 15.00 h


Novinky

HALLOWEENSKÉ DOPOLEDNÉ

23. 8. 2019

Dne 25.10. proběhne na školní zahradě HALLOWEENSKÉ DOPOLEDNE plné her a soutěží. prosíme rodiče o zajištění halloweenských masek na venkovní oblečení.

měsíc říjen 2019

4. 11. 2018

... a je měsíc za námi. Smějící se

Upozornění pro rodiče

17. 5. 2018

PODĚKOVÁNÍ 

Třídy

Třída pro děti se souběžným postižením více vadami

Třídní učitelky:
Blanka Huráková, Žaneta Kubrová

Asistent pedagoga:
Adéla Matovičová, Zdenka Saidlová

Třída se závažnými vadami řeči

Třídní učitelky:
Bc. Drahomíra Caklová, Dana Švejnarová, Markéta Deusová

Pavilon "A" a "B"

Třídní učitelky pavilon "A":
Martina Buršíková, Blanka Mičanová

Asistent pedagoga:
Mirka Hrobníková

Třídní učitelky pavilon "B":
Marcela Bělíková, Marcela Nováčková

Asistent pedagoga:
Marie Syslová

Třída pro děti s autismem

Třídní učitelky "PAS 1":
Martina Hemmerová, Ladislava Bernatíková

Asistent pedagoga:
Zuzana Stehlíková

Třídní učitelky "PAS 2":
Bc. Kamila Špičková, Mgr. Veronika Strolená

Asistent pedagoga:
Jitka Skalová, Michaela Havlová